W979H6KBVX2E TR Winbond Electronics IC SDRAM 512MBIT 400MHZ 134VFBGA

Інтэгральныя схемы (ІС)     
Нумар вытворцы:
W979H6KBVX2E TR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC SDRAM 512MBIT 400MHZ 134VFBGA
Стан RoHs:
Без свінцу / у адпаведнасці з RoHS
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
1.14 V ~ 1.95 V
Пакет / Чахол :
134-VFBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
134-VFBGA (10x11.5)
Памер памяці :
512Mb (32M x 16)
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 85°C (TC)
серыял :
-
Тактавая частата :
400MHz
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Volatile
Тэхналогія :
SDRAM - Mobile LPDDR2
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Фармат памяці :
DRAM
Час доступу :
-
Час цыкла запісу - слова, старонка :
15ns
Частка Статус :
Active
в наличии
55,915
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
 

W979H6KBVX2E TR Канкурэнтныя кошты

ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць W979H6KBVX2E TR больш канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым сэрвісам, купіўшы ChipIc W979H6KBVX2E TR. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт лепшай цаны на W979H6KBVX2E TR. Націсніце, каб атрымаць прапанову
 

W979H6KBVX2E TR Асаблівасці

W979H6KBVX2E TR is produced by Winbond Electronics, belongs to аб'ём памяці.
  

W979H6KBVX2E TR Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі

:
W979H6KBVX2E TR - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Winbond Electronics.
W979H6KBVX2E TR вытворчасці Winbond Electronics можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
W979H6KBVX2E TR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных W979H6KBVX2E TR (PDF), кошт W979H6KBVX2E TR, Распіноўка W979H6KBVX2E TR, кіраўніцтва W979H6KBVX2E TR і рашэнне на замену W979H6KBVX2E TR.
  

W979H6KBVX2E TR FAQ

:
1. What is the maximum operating temperature for the W979H6KBVX2E TR semiconductor?
The maximum operating temperature for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is 125°C.

2. What is the typical input voltage range for this semiconductor?
The typical input voltage range for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is 3.0V to 5.5V.

3. Can you provide the typical output current for this semiconductor?
The typical output current for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is 150mA.

4. What is the package type for the W979H6KBVX2E TR semiconductor?
The package type for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is SOT-23-5.

5. Is there a recommended operating frequency for this semiconductor?
The recommended operating frequency for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is up to 1MHz.

6. What are the typical standby current requirements for this semiconductor?
The typical standby current requirement for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is 0.1µA.

7. Can you provide information on the typical quiescent current for this semiconductor?
The typical quiescent current for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is 50µA.

8. Does this semiconductor have built-in overcurrent protection?
Yes, the W979H6KBVX2E TR semiconductor features built-in overcurrent protection.

9. What is the typical output voltage accuracy for this semiconductor?
The typical output voltage accuracy for the W979H6KBVX2E TR semiconductor is ±2%.

10. Is there any specific application or circuit design considerations for using this semiconductor?
When using the W979H6KBVX2E TR semiconductor, it's important to consider proper decoupling and layout techniques to minimize noise and ensure stable operation.
  

W979H6KBVX2E TR Змяненні, ключавыя словы

:

Акцыі: Хуткая праверка каціровак

Мінімальная замова: 1

Запоўніце ўсе абавязковыя палі і націсніце "Даслаць", і мы звяжамся з вамі па электроннай пошце на працягу 12 гадзін. па электроннай пошце. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, пакіньце паведамленне або электронны ліст. Дашліце ліст на адрас chipsemiconductor@mail.ru і мы адкажам як мага хутчэй.

  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com

  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.

 Змяшчае прадукты серыі "W979"