TR3B476K6R3C0550 Vishay Sprague CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TR3B476K6R3C0550
Апісанне:
CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411
550 mOhm
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.11mm)
Талерантнасць :
±10%