TR3B336M6R3C0600 Vishay Sprague CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1411
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TR3B336M6R3C0600
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1411
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
600 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
33µF
Код памеру вытворцы :
B
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.11mm)
серыял :
TANTAMOUNT®, TR3
Талерантнасць :
±20%