TR3B107K004C0450 Vishay Sprague CAP TANT 100UF 4V 10% 1411
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TR3B107K004C0450
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 100UF 4V 10% 1411
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
450 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
100µF
Код памеру вытворцы :
B
Напружанне - Намінальнае :
4V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.11mm)
серыял :
TANTAMOUNT®, TR3
Талерантнасць :
±10%