TH3C335M035C1700 Vishay Sprague CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TH3C335M035C1700
Апісанне:
CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2312
1.7 Ohm
Ёмістасць :
3.3µF
Напружанне - Намінальнае :
35V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%