TH3C106M035D1600 Vishay Sprague CAP TANT 10UF 35V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TH3C106M035D1600
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 10UF 35V 20% 2312
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.6 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
серыял :
TANTAMOUNT®, TH3
Талерантнасць :
±20%