TH3C106K035D1600 Vishay Sprague CAP TANT 10UF 35V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TH3C106K035D1600
Апісанне:
CAP TANT 10UF 35V 10% 2312
1.6 Ohm
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%