TH3B476K6R3F1800 Vishay Sprague CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TH3B476K6R3F1800
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.8 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
47µF
Код памеру вытворцы :
B
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.10mm)
серыял :
TANTAMOUNT®, TH3
Талерантнасць :
±10%