T25D337M016CSZ Vishay Sprague CAP TANT 330UF 20% 16V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T25D337M016CSZ
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 330UF 20% 16V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
180 mOhm @ 100kHz
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Reliability
Ацэнкі :
COTS
Ёмістасць :
330µF
Код памеру вытворцы :
D
Напружанне - Намінальнае :
16V
Пакет / Чахол :
Nonstandard
Памер / вымярэнне :
0.335" L x 0.276" W (8.50mm x 7.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.299" (7.60mm)
серыял :
TANTAMOUNT™, T25
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Hermetically Sealed
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 85°C