M39003/03-3008/TR Vishay Sprague CAP TANT 390UF 10% 6V AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
M39003/03-3008/TR
Апісанне:
CAP TANT 390UF 10% 6V AXIAL
Ёмістасць :
390µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
6V
Памер / вымярэнне :
0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Military, MIL-PRF-39003/3, CSR23
Талерантнасць :
±10%
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
C (0.01%)