M39003/03-0470/HSD Vishay Sprague CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
M39003/03-0470/HSD
Апісанне:
CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL
Ёмістасць :
39µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
35V
Памер / вымярэнне :
0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Military, MIL-PRF-39003/3, CSR23
Талерантнасць :
±10%
Ўпакоўка :
Bulk
Хуткасць адмоваў :
S (0.001%)