M39003/01-6118/TR Vishay Sprague CAP TANT 39UF 5% 35V AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
M39003/01-6118/TR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 39UF 5% 35V AXIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Military
Ацэнкі :
Ёмістасць :
39µF
Код памеру вытворцы :
D
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
Axial
Памер / вымярэнне :
0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
Талерантнасць :
±5%
Тып :
Hermetically Sealed
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
B (0.1%)