M39003/01-5135/HSD Vishay Sprague CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
M39003/01-5135/HSD
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Military
Ацэнкі :
Ёмістасць :
0.056µF
Код памеру вытворцы :
A
Напружанне - Намінальнае :
100V
Пакет / Чахол :
Axial
Памер / вымярэнне :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
Талерантнасць :
±5%
Тып :
Hermetically Sealed
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
Ўпакоўка :
Bulk
Хуткасць адмоваў :
M (1%)