CWR26MK106KBHA\PR Vishay Sprague CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CWR26MK106KBHA\PR
Апісанне:
CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
500 mOhm
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
H
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
2915 (7338 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.125" (3.17mm)
Талерантнасць :
±10%
Хуткасць адмоваў :
B (0.1%)