CWR26KK106KCGZ\TR Vishay Sprague CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CWR26KK106KCGZ\TR
Апісанне:
CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
350 mOhm
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
G
Напружанне - Намінальнае :
25V
Пакет / Чахол :
2711 (6728 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.125" (3.17mm)
Талерантнасць :
±10%
Хуткасць адмоваў :
C (0.01%)