CWR26HH226MCGZ\HR Vishay Sprague CAP TANT 22UF 20% 15V 2711
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CWR26HH226MCGZ\HR
Апісанне:
CAP TANT 22UF 20% 15V 2711
275 mOhm
Ёмістасць :
22µF
Код памеру вытворцы :
G
Напружанне - Намінальнае :
15V
Пакет / Чахол :
2711 (6728 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.125" (3.17mm)
Талерантнасць :
±20%
Хуткасць адмоваў :
C (0.01%)