CWR26HH107KBHB\TR Vishay Sprague CAP TANT 100UF 10% 15V 2915
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CWR26HH107KBHB\TR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 100UF 10% 15V 2915
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
180 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Military
Ацэнкі :
Ёмістасць :
100µF
Код памеру вытворцы :
H
Напружанне - Намінальнае :
15V
Пакет / Чахол :
2915 (7338 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.125" (3.17mm)
серыял :
Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26
Талерантнасць :
±10%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
B (0.1%)