CWR26HC106JBFZ\PR Vishay Sprague CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CWR26HC106JBFZ\PR
Апісанне:
CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
667 mOhm
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
F
Напружанне - Намінальнае :
15V
Пакет / Чахол :
2214 (5634 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.085" (2.16mm)
Талерантнасць :
±5%
Хуткасць адмоваў :
B (0.1%)