CWR26HC106JBFA\HR Vishay Sprague CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CWR26HC106JBFA\HR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
667 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Military
Ацэнкі :
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
F
Напружанне - Намінальнае :
15V
Пакет / Чахол :
2214 (5634 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.085" (2.16mm)
серыял :
Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26
Талерантнасць :
±5%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
B (0.1%)