593D476X9016C2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 47UF 16V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
593D476X9016C2TE3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 47UF 16V 10% 2312
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
300 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
47µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
16V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.79mm)
серыял :
TANTAMOUNT®, 593D
Талерантнасць :
±10%