195D474X0020S2T Vishay Sprague CAP TANT 0.47UF 20V 20% 1507
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
195D474X0020S2T
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 0.47UF 20V 20% 1507
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
0.47µF
Код памеру вытворцы :
S
Напружанне - Намінальнае :
20V
Пакет / Чахол :
1507 (3718 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.056" (1.42mm)
серыял :
TANTAMOUNT®, 195D
Талерантнасць :
±20%