150D227X0010S2BE3 Vishay Sprague CAP TANT 220UF 20% 10V AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
150D227X0010S2BE3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 220UF 20% 10V AXIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
220µF
Код памеру вытворцы :
S
Напружанне - Намінальнае :
10V
Пакет / Чахол :
Axial
Памер / вымярэнне :
0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
TANTALEX®, 150D
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Hermetically Sealed
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 125°C