150D107X0020S2BE3 Vishay Sprague CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
150D107X0020S2BE3
Апісанне:
CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL
Ёмістасць :
100µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Памер / вымярэнне :
0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 125°C