13008-051KESA Vishay Sprague CAP TANT 100UF 25V 10% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
13008-051KESA
Апісанне:
CAP TANT 100UF 25V 10% 2917
100 mOhm
Ёмістасць :
100µF
Код памеру вытворцы :
F
Напружанне - Намінальнае :
25V
Пакет / Чахол :
3024 (7660 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.201" (5.10mm)
Талерантнасць :
±10%
в наличии
46,639
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
13008-051KESA Асаблівасці
13008-051KESA is produced by Vishay Sprague, belongs to Кандэнсатары танталавыя.
13008-051KESA вытворчасці Vishay Sprague можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
13008-051KESA кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
 Змяшчае прадукты серыі "1300"