13008-032MESA Vishay Sprague CAP TANT 470UF 16V 20% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
13008-032MESA
Апісанне:
CAP TANT 470UF 16V 20% 2917
100 mOhm
Ёмістасць :
470µF
Код памеру вытворцы :
H
Напружанне - Намінальнае :
16V
Пакет / Чахол :
3226 (8066 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.315" L x 0.260" W (8.00mm x 6.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.220" (5.60mm)
Талерантнасць :
±20%
в наличии
17,701
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
13008-032MESA Асаблівасці
13008-032MESA is produced by Vishay Sprague, belongs to Кандэнсатары танталавыя.
13008-032MESA вытворчасці Vishay Sprague можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
13008-032MESA кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
 Змяшчае прадукты серыі "1300"