13008-012KESB/HR Vishay Sprague CAP TANT 680UF 6.3V 10% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
13008-012KESB/HR
Апісанне:
CAP TANT 680UF 6.3V 10% 2917
25 mOhm
Ёмістасць :
680µF
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Памер / вымярэнне :
0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.173" (4.40mm)
Талерантнасць :
±10%
в наличии
20,734
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
13008-012KESB/HR Асаблівасці
13008-012KESB/HR is produced by Vishay Sprague, belongs to Кандэнсатары танталавыя.
13008-012KESB/HR вытворчасці Vishay Sprague можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
13008-012KESB/HR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
 Змяшчае прадукты серыі "1300"