13008-011MESC/HR Vishay Sprague CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
13008-011MESC/HR
Апісанне:
CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
30 mOhm
Ёмістасць :
470µF
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Памер / вымярэнне :
0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.173" (4.40mm)
Талерантнасць :
±20%
в наличии
14,979
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
13008-011MESC/HR Асаблівасці
13008-011MESC/HR is produced by Vishay Sprague, belongs to Кандэнсатары танталавыя.
13008-011MESC/HR вытворчасці Vishay Sprague можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
13008-011MESC/HR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
 Змяшчае прадукты серыі "1300"