13008-003KESA/HR Vishay Sprague CAP TANT 1000UF 4V 10% 2917
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
13008-003KESA/HR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 1000UF 4V 10% 2917
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
20 mOhm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Reliability
Ацэнкі :
COTS
Ёмістасць :
1000µF
Код памеру вытворцы :
E
Напружанне - Намінальнае :
4V
Пакет / Чахол :
3017 (7644 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.173" (4.40mm)
серыял :
TANTAMOUNT®, 13008
Талерантнасць :
±10%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
13,912
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
13008-003KESA/HR Асаблівасці
13008-003KESA/HR is produced by Vishay Sprague, belongs to Кандэнсатары танталавыя.
13008-003KESA/HR вытворчасці Vishay Sprague можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
13008-003KESA/HR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "1300"