T7YA473MB40 Vishay Sfernice TRIMMER 47K OHM 0.5W TH
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
T7YA473MB40
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 47K OHM 0.5W TH
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Round - 0.276" Dia x 0.230" H (7.00mm x 5.85mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
T7
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
47 kOhms
Талерантнасць :
±20%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C