T18504KT10 Vishay Sfernice TRIMMER 500K OHM 0.75W TH
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
T18504KT10
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 500K OHM 0.75W TH
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
15
Магутнасць (Вт) :
0.75W, 3/4W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.252" x 0.189" Face x 0.748" L (6.40mm x 4.80mm x 19.00mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
T18
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
500 kOhms
Талерантнасць :
±10%
Тып карэкціроўкі :
Side Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C