VTVS11ASMF-HM3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 11.2V 18V DO219AB
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VTVS11ASMF-HM3-18
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 11.2V 18V DO219AB
Стан RoHs:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
1
Двунакіраваныя каналы :
Ёмістасць @ частата :
910pF @ 1MHz
Магутнасць - Пікавы пульс :
400W
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
18V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
11.2V
Напружанне - прабой (мін) :
12.6V
Пакет / Чахол :
DO-219AB
Пакет прылады пастаўшчыка :
DO-219AB (SMF)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Прыкладанні :
Automotive
серыял :
Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
21.13A