SMCJ36HE3/57T Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 36V 64.3V DO214AB
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SMCJ36HE3/57T
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 36V 64.3V DO214AB
Стан RoHs:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
1
Двунакіраваныя каналы :
Ёмістасць @ частата :
Магутнасць - Пікавы пульс :
1500W (1.5kW)
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
64.3V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
36V
Напружанне - прабой (мін) :
40V
Пакет / Чахол :
DO-214AB, SMC
Пакет прылады пастаўшчыка :
DO-214AB (SMCJ)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Прыкладанні :
Automotive
серыял :
Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
23.3A