VDRS14T420BSE Vishay BC Components VARISTOR 680V 4.5KA DISC 16.5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T420BSE
Апісанне:
VARISTOR 680V 4.5KA DISC 16.5MM
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
250pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
560V
Максімальнае вольт пераменнага току :
420V
Напружанне варыстара (мін) :
612V
Напружанне варыстара (макс.) :
748V
Напружанне варыстара (тып) :
680V
Пакет / Чахол :
Disc 16.5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)