VDRS14T350TSE Vishay BC Components VARISTOR 560V 4.5KA DISC 16.5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T350TSE
Апісанне:
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 16.5MM
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
325pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
460V
Максімальнае вольт пераменнага току :
350V
Напружанне варыстара (мін) :
504V
Напружанне варыстара (макс.) :
616V
Напружанне варыстара (тып) :
560V
Пакет / Чахол :
Disc 16.5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)