VDRS14T350BSE Vishay BC Components VDR ST 14D 4500A 350V STLDS BULK
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T350BSE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VDR ST 14D 4500A 350V STLDS BULK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
325pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
460V
Максімальнае вольт пераменнага току :
350V
Напружанне варыстара (мін) :
504V
Напружанне варыстара (макс.) :
616V
Напружанне варыстара (тып) :
560V
Пакет / Чахол :
Disc 16.5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C