VDRS14T320TLE Vishay BC Components VDR ST 14D 4500A 320V KNL16 TAPE
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T320TLE
Апісанне:
VDR ST 14D 4500A 320V KNL16 TAPE
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
370pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
420V
Максімальнае вольт пераменнага току :
320V
Напружанне варыстара (мін) :
459V
Напружанне варыстара (макс.) :
561V
Напружанне варыстара (тып) :
510V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C