VDRS14T275TME Vishay BC Components VDR ST 14D 4500A 275V KNL18 TAPE
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T275TME
Апісанне:
VDR ST 14D 4500A 275V KNL18 TAPE
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
440pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
350V
Максімальнае вольт пераменнага току :
275V
Напружанне варыстара (мін) :
387V
Напружанне варыстара (макс.) :
473V
Напружанне варыстара (тып) :
430V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C