VDRS14T250TSE Vishay BC Components VDR ST 14D 4500A 250V STLDS TAPE
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T250TSE
Апісанне:
VDR ST 14D 4500A 250V STLDS TAPE
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
480pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
320V
Максімальнае вольт пераменнага току :
250V
Напружанне варыстара (мін) :
351V
Напружанне варыстара (макс.) :
429V
Напружанне варыстара (тып) :
390V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C