VDRS14T175TSE Vishay BC Components VDR ST 14D 4500A 175V STLDS TAPE
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T175TSE
Апісанне:
VDR ST 14D 4500A 175V STLDS TAPE
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
750pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
225V
Максімальнае вольт пераменнага току :
175V
Напружанне варыстара (мін) :
247.5V
Напружанне варыстара (макс.) :
302.5V
Напружанне варыстара (тып) :
275V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C