VDRS14T175BSE Vishay BC Components VARISTOR 275V 4.5KA DISC 16MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T175BSE
Апісанне:
VARISTOR 275V 4.5KA DISC 16MM
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
750pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
225V
Максімальнае вольт пераменнага току :
175V
Напружанне варыстара (мін) :
247.5V
Напружанне варыстара (макс.) :
302.5V
Напружанне варыстара (тып) :
275V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)