VDRS14T150BSE Vishay BC Components VARISTOR 240V 4.5KA DISC 16MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14T150BSE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 16MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
850pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
200V
Максімальнае вольт пераменнага току :
150V
Напружанне варыстара (мін) :
216V
Напружанне варыстара (макс.) :
264V
Напружанне варыстара (тып) :
240V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)