VDRS14G035BKE Vishay BC Components VDR ST 14D 1000A 035V KNLDS BULK
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14G035BKE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VDR ST 14D 1000A 035V KNLDS BULK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
1kA
Ёмістасць @ частата :
4800pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
45V
Максімальнае вольт пераменнага току :
35V
Напружанне варыстара (мін) :
50.4V
Напружанне варыстара (макс.) :
61.6V
Напружанне варыстара (тып) :
56V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C