VDRS14G020BSE Vishay BC Components VDR ST 14D 1000A 020V STLDS BULK
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14G020BSE
Апісанне:
VDR ST 14D 1000A 020V STLDS BULK
Current - Surge :
1kA
Ёмістасць @ частата :
7500pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
26V
Максімальнае вольт пераменнага току :
20V
Напружанне варыстара (мін) :
29.7V
Напружанне варыстара (макс.) :
36.3V
Напружанне варыстара (тып) :
33V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C