VDRS14G014BSE Vishay BC Components VDR ST 14D 1000A 014V STLDS BULK
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VDRS14G014BSE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VDR ST 14D 1000A 014V STLDS BULK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
1kA
Ёмістасць @ частата :
15000pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
19.8V
Напружанне варыстара (макс.) :
24.2V
Напружанне варыстара (тып) :
22V
Пакет / Чахол :
Disc 16mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C