PTCTT95R100GTE Vishay BC Components PTC RESET FUSE 240V 140MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
PTCTT95R100GTE
Апісанне:
PTC RESET FUSE 240V 140MA RADIAL
Current - Trip (It) :
300mA
Напружанне - Макс :
240V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.354" L x 0.283" W (9.00mm x 7.20mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Супраціў - 25°C (тып.) :
10 Ohms
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
Таўшчыня (макс.) :
0.272" (6.90mm)
Ток - Макс :
4A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
140mA