PTCCL05H940EBE Vishay BC Components PTC RESET FUSE 60V 94MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
PTCCL05H940EBE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 60V 94MA RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
145mA
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
60V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.197" Dia x 0.157" W (5.00mm x 4.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.394" (10.00mm)
серыял :
PTCCL
Супраціў - 25°C (тып.) :
50 Ohms
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
800mA
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
94mA