PTCCL05H280HBE Vishay BC Components PTC RESET FUSE 265V 28MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
PTCCL05H280HBE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 265V 28MA RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
42mA
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
265V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.197" Dia x 0.217" W (5.00mm x 5.50mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.394" (10.00mm)
серыял :
PTCCL
Супраціў - 25°C (тып.) :
500 Ohms
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
200mA
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
28mA