V28C48C100BF2 Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
V28C48C100BF2
Апісанне:
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W
Магутнасць (Вт) :
100W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
48V
Напружанне - Уваход (макс.) :
36V
Памер / вымярэнне :
2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 100°C
Ток - выхад (макс.) :
2.08A
Уваходнае напружанне (мінімум) :
9V
Эфектыўнасць :
79.7%