HHXC630ARA6R8MF61G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 63V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
HHXC630ARA6R8MF61G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 63V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
120 mOhm @ 100kHz
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
6.8µF
Напружанне - Намінальнае :
63V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.248" Dia (6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
Automotive
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
700mA @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.240" (6.10mm)
серыял :
HXC
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Hybrid
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
4000 Hrs @ 125°C