APXK4R0ARA181MF46G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 180UF 20% 4V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APXK4R0ARA181MF46G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 180UF 20% 4V SMD
19 mOhm
Ёмістасць :
180µF
Напружанне - Намінальнае :
4V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Памер / вымярэнне :
0.248" Dia (6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
2.78A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.177" (4.50mm)
серыял :
NPCAP™-PXK
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C